Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?

Jak funguje anglická konverzace po telefonu?

Cílem učení se angličtiny je schopnost domluvit se v osobním i telefonickém kontaktu. Cílem je zvládnutí anglické konverzace. Prostředkem jsou anglické dialogy po telefonu organizované online. Metoda je vhodná zejména pro samouky. Mohou ji však použít i další osoby, které si potřebují zdokonalit anglickou konverzaci.
 

učení anglických slovíček a gramatiky

Samouk, žák i student začínají vždy stejně. Nejprve se učí první slovíčka a základy gramatiky. Přitom si čtou články v učebnici a dělají jednoduchá cvičení. Chodí-li na hodiny výuky, mohou si navíc vyzkoušet i jednoduché dialogy. Někomu jde učení snadno a jinému pomaleji.
 

 

neúspěchy při osobním či telefonickém dialogu Dřív nebo později dojde k tomu, že vás osloví cizinec na ulici, potřebujete se domluvit na letišti či v hotelu nebo dokonce musíte vyřídit anglický telefonát. Mnoho lidí se pak dostane do stavu, kdy nejsou schopni zformulovat anglickou větu a nerozumí osobě, která na ně hovoří anglicky. Nejhorší je to pro samouky.
 
 

chybějící zkušenosti s anglickou konverzací

Nestačí totiž jen umět anglická slovíčka a gramatiku. Je nezbytně nutné získat taky praktické zkušenosti s anglickou konverzací. K tomu jsou ideální zahraniční pobyty nebo anglicky hovořící přítel či přítelkyně. Někdo se rozmluví snadno ale pro mnohé jsou to stresující. Nejmenší zkušenosti s  konverzací mají samouci.
 

ztráta motivace k dalšímu učení angličtiny

Nemáte-li dostatek času či prostředků na opakované zahraniční pobyty a nemáte-li mimořádné nadání pro jazyky, pak vás neúspěchy v anglické konverzaci mohou odradit od dalšího učení. Tento problém řeší překvapivě mnoho studentů. A zdaleka se nejedná pouze o samouky.
 

 

Higgins - angličtina pro samouky online

Pro trénování schopnosti porozumět mluvené angličtině mohou posloužit výuková CD nebo sledování anglických filmů. Pro trénování anglické konverzace je však nutné aktivně zažít určité množství anglických dialogů. Je potřeba se tzv. rozmluvit. K tomu slouží Higgins - anglická konverzace po telefonu.

 

Higgins je doplněk  určený zejména pro samouky. Případně i pro další osoby, které se učí nebo učili angličtinu ale nedosáhli zatím schopnosti domluvit se v osobním či telefonickém kontaktu. Higgins je online kurz anglické konverzace založený na tom, že se studenti nejprve naučí a pak uskutečňují krátké dialogy.
 
 

 Higgins - anglická konverzace po telefonu

Kurz anglické konverzace po telefonu má řadu výhod:

1. Probíhá po telefonu a student na výuku nikam nedochází, pouze několikrát
    denně na pár minut přeruší svůj program a uskuteční krátké dialogy.

2. Aktivní je vždy Higgins, který telefonuje studentovi a ten na výuku nemůže
    omylem či úmyslně zapomenout, v případě obsazení vám zavolá znovu.

3. Ze strany Higginse nemluví se studentem živé osoby, všechny dialogy byly
    předem nahrány rodilými mluvčími a se studenty velmi věrně konverzuje
    hlasový program. Studenti se tedy před nikým nemusí stydět a bez obav
    postupně získávají zkušenosti s aktivní anglickou konverzací.

4. Následně si každý student své dialogy může opakovaně poslechnout a
    porovnat je s textovou předlohou dialogů, zjistit si na webu Higgins význam
    neznámých slovíček či frází a seznámit se s použitou gramatikou.
 
Higgins studentům umožní překonat obavy z mluvené angličtiny a dát jim postupně pocit, že už dokáží konverzovat anglicky.

 
Higgins představuje pokrokovou výuku anlické konverzace. Lze si ji online vybrat i zakoupit. Potom si lze anglickou konverzaci online naplánovat i kontrolovat průběh kurzu. Vlastní výuka anglické konverzace probíhá po telefonu.
 

>>  Principy angličtiny pro samouky online  >>

 

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě