Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?

Autoři angličtiny pro samouky online

Helena Fišerová

Absolventka anglistiky na UK v Praze.  Nápad na telefonní dialogy s Higginsem dostala jednoho podzimního odpoledne v roce 2012, když si šla zaběhat po pláži na Tenerife.  Jako zkušená lektorka ví, co studentům angličtiny chybí. Bez ní by to nešlo! 

Ivo Fišer

Absolvent elektrotechnické fakulty,  programátor se znalostí telefonie. Na tenerifské pláži sice jen ležel a neběhal. Připustil však, že nápad s telefonním robotem by měl technicky fungovat. A pak to celé několik měsíců programoval. Bez něho by to nešlo!

Michael FitzGerald

Michael pochází z Dublinu a má bohaté zkušenosti jako divadelní, filmový a hlasový herec. Hraje rád a hodně na housle a hrdě se prohlašuje za kávového snoba! Propůjčil hlas i tvář milému Henrymu Higginsovi. Bez něho by to určitě nešlo!

Ashe Kazanjian

Krásná Ashe s podmanivým hlasem. Pochází ze státu Georgia v USA, žije pátým rokem v Praze.  Herečka, hlasatelka, fotografka. Ale hlavně – naše milá slečna Helen Higgins, která vede anglické dialogy s pány. Bez ní by to taky nešlo!

Kevin Clarke

Herec, zpěvák, režisér, hlasový profesionál.  Původem Londýňan, ale v repertoáru má celou  řadu anglických akcentů.  Žije v Čechách od roku 2006. Pěstuje adrenalinové sporty.  Ale hlavně –  ukázkově konverzuje s Ms Higgins. Bez něho by to nešlo!

Abigail Rice

Krásná Abbey s něžným hlasem.  Jako herečka působí ve filmu (Chamberlainova sekretářka ve filmu Masaryk) i v divadle (Margaret v Prague Shakespeare company). Taky píše pohádky (audioonlinestories.com).  Ale hlavně vede Higginsova gramatická cvičení.  Bez ní by to nešlo!

Gordon Truefitt

Než se stal hercem, strávil pět let v britské armádě. Pak dlouho obchodoval s nemovitostmi.  Není to jen tak, obrátit naruby dosavadní úctyhodnou kariéru a nasadit si klaunský nos. Chce to energii a šarm. Obojí z Gordona přímo sálá. A ten hluboký charismatický hlas!

Sinead Phelps

Naše nejmladší herečka studovala herectví v Goldsmiths v Londýně a v Salzburgu v Universitat Mozarteum. Zrovna žije v Praze a hraje v Prague Shakespeare Company. Taky si v Británii založila  vlastní divadelní společnost! Bez ní by to nešlo!

Filip Šuster

Student informatiky na ČVUT s humanitními zájmy a muzikant. Jeho bystrý sluch se nám velmi hodil – hlavně pro stříhání a editaci nahraných rozhovorů. Žádné zaskřípání podlahy ve studiu mu neuniklo. Bez něho by to nešlo!

Vojta Šereda

Student Fakulty sociálních věd UK a fotograf. Jeho bystrý zrak se nám velmi hodil – hlavně při produkci našeho reklamního videa s Higginsem. Měl spoustu dobrých vizuálních nápadů. Bez něho by to nešlo!

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě