Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Dvě nadšené studentky

angličtina po telefonu
angličtina po telefonu
(foto: profimoda.cz)

Studenti jsou velmi různí. Většinou si nejprve koupí demo kurz a potom 1 až 3 běžné kurzy. Jedna studentka si letos postupně koupila 8 kurzů English with Higgins. Jiná studentka zase zvládala 2 desetidenní kurzy souběžně. Obě nadšené studentky dostaly za odměnu zdarma poukaz na další kurz.

Běžní studenti si koupí dvoudenní demo kurz. Až pak se rozhodnou, zda si chtějí nechat od Higginse 5 krát denně volat a procvičovat si po 5 nebo 10 dnů jednoduché anglické rozhovory. Průměrný student tak využije demo a 2 plné kurzy. To je 60 až 110 anglických telefonátů přijatých od Higginse. Anglickou konverzací stráví 240 až 440 minut.

Jedna studentka si na vyzkoušení nejprve koupila jen demo kurz English with Higgins. Následně absolvovala 3 procvičování konverzace very easy, 2 konverzace easy a na závěr i 2 kurzy medium. Celkem za 72 dnů přijala 360 telefonátů. V nich vedla jednoduché anglické rozhovory. V jednom telefonátu se vždy nejprve rozhovor naučila a v dalším se daný hovor opakoval "naostro". Výsledkem nutně musela být ztráta obav z anglických dialogů na letišti, na ulici nebo v obchodě.

Druhá studentka měla brzy odletět do Londýna a potřebovala se znovu rozmluvit. Nejprve si koupila jeden kurz obecné konverzace a po dvou dnech si už koupila druhý. Ten ihned zahájila a výsledkem bylo 10 telefonátů od Higginse každý den. Ve 12 dnech tak zažila 100 cvičných anglických rozhovorů. Tak nadšeného studenta Higgins ještě neměl. Nechť si hezky užije návštěvu Londýna.

Oběma studentkám Higgins za odměnu věnoval poukaz na kurz Higgins at the Airport.

12. 09. 2018, Ivo Fišer

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě