Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Články o angličtině pro samouky online

Dvě nadšené studentky

angličtina po telefonu

Studenti jsou velmi různí. Většinou si nejprve koupí demo kurz a potom 1 až 3 běžné kurzy. Jedna studentka si letos postupně koupila 8 kurzů English with Higgins. Jiná studentka zase zvládala 2 desetidenní kurzy souběžně. Obě nadšené studentky dostaly za odměnu zdarma poukaz na další kurz.

Angličtina v letadle

Angliština v letadle

Taky nerozumíte hlášení kapitána letadla? Prolém není ve vaší angličtině. Pilot si jen co nejrychleji plní svou povinnost. Přitom si nadává záležet na srozumitelnosti. Patří to ke koloritu letecké dopravy. Začne-li pilot mluvit srozumitelně, může to znamenat např. poruchu motoru :-)

15 min angličtiny stačí

stačí 15 minut angličtiny denně

Možná nevěřícně kroutíte hlavou. Zkuste ale 2 měsíce 5x denně krátce pohovořit anglicky. Stačí tříminutové telefonáty. Nechte Higginse, aby vám několikrát denně zavolal. Vaše hlava si na angličtinu zvykne. Zcela ztratíte obavy z angličtiny. Angličtina vám pronikne i do snů.

Češi se bojí mluvit

Do You Speak English ?

Češi patří při zkouškách z angličtiny mezi nejlepší na světě. Výsledky českých studentů patří do nejlepší desítky ze 130 zemí. Ale bojí se mluvit. Ve školách se jí věnuje málo pozornosti a učitelé často nevědí, jak ji nejlépe trénovat. Nejhůře jsou na tom studenti s konverzací.

Happy New Year

HAPPY NEW YEAR to all our friends!

The Boarding on Flight 2017 has been announced ... Your luggage should only contain the best souvenirs from 2016 ... The bad and sad moments should be left in the garbage ... The duration of the flight will be 12 months. So, tighten your seatbelts.
 

HIT léta 2016

Angličtina na letišti je hitem letošního léta

Angličtina na letišti nás překvapila. Stala se úžasným hitem. Došlo k trojnásobnému nárůstu objednávek. Místo letního poklesu registrujeme neočekávanou explozi zájmu o kurzy anglické konverzace. Tématické dialogy jsou trefou do černého. Nyní chystáme angličtinu do hotelu.

Angličtina na letišti

At information desk, check-in desk and security check

Blíží se léto, doba cestování. Higgins přichází s novým kurzem. S velmi žádanou konverzací na letišti. Otázky a odpovědi u odbavení zavazadel, při pasové kontrole, při bezpečnostní prohlídce, na palubě letadla, u imigračního úředníka. Když se zatoulá kufr nebo uletí přípoj.

Velká výroční sleva

sleva k dvouletému výročí Higginsovi angličtiny online

Služba Higgins je zde pro vás již dva roky. První zákazníci si ji zakoupili v březnu 2014. Od té doby se skutečnilo tisíce anglických dialogů.  Strachu z anglické konverzace se pomocí mobilu zbavily už stovky studentů. Na Higginsovu oslavu platí do 31.7. výroční sleva 50 %

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě