Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?

Dodavatelé angličtiny pro samouky online

Bez skupiny šesti hlavních dodavatelů by Higgins nebyl takový, jaký je.

YASHICA s.r.o.

Jediná síťová česká reklamní agentura. Pro Higginse zhotovila hezký grafický styl, skvělé propagační stripy a standardní i speciální části těchto webových stránek. Současně poskytuje redakční systém webu a některé marketingové konzultace. Děkujeme.

Vladimír Kučera, hudebník

RAVEN - zpěvák, skladatel, textař, hráč na klávesové nástroje, akordeon a kytaru. Působí rovněž jako aranžér a hudební režisér. V jeho nahrávacím studiu vznikly nahrávky Michaela, Ashe, Abbey i Kevina, kteří propůjčili hlasy Higginsovi a jeho kolegům. Děkujeme.

Jakub Hněvkovský, fotograf

Portfolio: news, lidé, reportáže, hudba, Vietnam a krajina. Pracuje pro Českou televizi, Českou Tiskovou Agenturu, Deník Metro, Týden, Reuters, AFP, Keystone a řadu dalších. Vytvořil sérii fotografií Michaela F. FitzGeralda, který se stal tváří Higginse. Děkujeme.

2D studio

Produkce audiovizuálních děl od videoklipů, přes komerční reklamy až po virální videa. Tomáš Lénárd zhotovil Higginsovi jeho prezentační video, ve kterém telefonuje studentům a omylem se také dovolá i na "nejvyšší místa". I jemu děkujeme.

BRAVE MULTIMEDIA s.r.o.

TV & nahrávací studio. Audiovizuální komunikace, marketing a prodej. Dostává neznámé produkty na výsluní. Dělá z top manažerů mediální hvězdy. Mění nováčky ve firemní profíky. V tomto studiu vznikly nahrávky pro letiště, hotel, restauraci i obchodních dialogů.

xPhoNet CZ s.r.o.

Velkoobchodní telefonní operátor a provozovatel českého centra telefonních sítí. Poskytuje Higginsovi telefonní čísla a zajišťuje pro něj telefonní spojení na účastníky jazykových kurzů (tj. hovory Higginse do všech českých mobilních a pevných telefonních sítí).

GoPay s.r.o.

Poskytovatel platebních služeb. Pro Higginse zajišťuje online úhrady platebními kartami (typu Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic i Maestro) a elektronickými příkazy (od Raiffeisenbank, Komerční banky, mBank, FIO bank , ČSOB, GE Money Bank i UniCredit Bank ) i platby přes PayPal.

 

Higgins - anglická konverzace po telefonu 

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě