Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?

Odkazy k angličtěni pro samouky online

Exitují různé weby a fóra užitečné pro samouky a začátečníky. Zde je zajímavých několik tipů:

Online slovníky:

seznam.cz
Obousměrný anglicko-český a česko-anglický slovník s možností přehrávat anglickou výslovnost.

google.cz
Obousměrný anglicko-český a česko-anglický slovník s možností přehrávat anglickou výslovnost.

Anglická slovíčka:

karticky.cz
Oboustranné kartičky se slovíčky jsou praktické, dostupné, a co je nejdůležitější, opravdu fungují. Pomohly mnoha generacím studentů cizích jazyků a pomohou i Vám. Při výběru slov vycházejí z analýz četnosti slov v běžné komunikaci.

chytralola.cz
Každá z kartiček má na své lícové straně kromě vybraného slovíčka i obrázek, který by se Vám měl vybavit pokaždé, když dané slovíčko vyslovíte, a také srozumitelnou výslovnost. Na rubu potom najdete překlad daného slovíčka. Toto rozložení jsme zvolila právě proto, abyste co nejlépe zvládli proces učení.

volko.cz
Žádný jazykový kurz vás nemůže naučit všechna potřebná slovíčka. Ani žádný učitel angličtiny vás nemůže donutit k tomu, abyste věnovali dostatek času a úsilí této nepopulární činnosti. To je jen na vás! K tomu, abyste dosáhli úspěchu je nutné se opakovaně učit slovní zásobu. Tato aplikace se vám to snaží trochu ulehčit.

anglickaslovicka.com
Na této stránce najdete anglická slovíčka podle témat vhodná pro začátečníky i pokročilé. Dále jsou zde k dispozici náhodná slovíčka ve třech úrovních obtížnosti, která se aktualizují každý den. Slovíčka si můžete vytisknout a učit se je během dne např. v autobuse, metru nebo když na někoho čekáte.

Anglická gramatika:

grammar.cz
Přehled anglické gramatiky pro stupně znalosti A1, A2, B1, B2, C1 a C2.

anglicka-gramatika.com
Anglická gramatika on-line i ke stažení.

wikipedia.org
Anglická gramatika na Wikipedii.

Další odkazy:

helpforenglish.cz
Vše, co student angličtiny pro svůj život potřebuje: výukové materiály, testy, cvičení, rady apod. Vše zcela bezplatně. Příspěvky jsou tvořeny zkušenými učiteli a lektory angličtiny. Věříme, že zde najdete inspiraci a hlavně pomoc ve studiu tohoto jazyka. Angličtina s námi bude snadná.

ajsa.cz
AJŠA - Asociace jazykových škol a agentur ČR je profesní sdružení, které si zakládá na kvalitě. Vzniklo v roce 2005 a v současnosti má 40 členských organizací s působností po celé České republice.

acert.cz
ACERT - Asociace certifikovaných jazykových škol sdružuje jazykové školy, jejichž společným cílem je neustálé zvyšování kvality jazykového vzdělávání v České republice.

 

Higgins - anglická konverzace po telefonu

 

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě