Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?

Proč angličtina pro samouky online funguje?

1

Higgins vám bude několikrát denně telefonovat. Každý den vás naučí pár krátkých dialogů z běžného života. Zapamatujete si užitečné fráze.

Higgins vás nejdřív nechá naposlouchat krátký dialog a pak vás nechá opakovat každou frázi. Díky tomu si osvojíte slovní spojení, bez kterých se v běžném životě neobejdete. Metoda fixace krátkých frází opakováním je velmi účinná. S Higginsem navíc fráze opakujete NAHLAS DO TELEFONU, což významně zvyšuje účinnost této jazykové metody.

2

Povedete s Higginsem rozhovory. Vžijete se do dialogů, jako by byly doopravdy. Přestanete se stydět, začnete si věřit a bude vás to bavit.

Jakmile už dialog znáte, Higgins vám zavolá znovu a vy přebíráte roli jednoho z telefonujících. AKTIVNĚ ODPOVÍDÁTE na Higginsovy otázky. Tak si vyzkoušíte, že fráze, které jste se zrovna naučili, už umíte použít. Tato metoda osvojení, kdy fráze říkáte NAHLAS DO TELEFONU, jako byste je použili v reálné situaci, se prokázala jako velmi účinná ve srovnání s tradičními metodami učení.

3

Higgins vám zavolá v různou denní dobu, jak si sami zvolíte. Nemusíte chodit nikam do školy, jen na malou chvíli přerušíte svůj denní program.

Zvyknete si mluvit anglicky ráno, v poledne i večer. Tak na angličtinu nezapomenete, ani nepůjdete za školu. Higgins Vám bude neúnavně telefonovat a jemně vás donutí k anglické konverzaci. Výuka proto není založena na pevnosti vašich úmyslů, ale jen na vaší ochotě používat telefon. Metodou opakovaného překvapení získáte odolnost a odstraníte zábrany běžně komunikovat.

4

Higginse pro vás namluvili rodilí mluvčí. Máte tak jedinečnou šanci zvyknout si na dialogy s lidmi, pro které je angličtina rodným jazykem.

A nejenom pasivně porozumět, ale hlavně AKTIVNĚ NAPODOBOVAT. Opakovat po nich co nejvěrněji věty, jak oni sami je říkají. Telefonáty nejsou živé, ale předem nahrané, takže se nemusíte obávat chyb či nepřesností. Zároveň jsou telefonáty koncipovány „jako živé“, takže není problém se do konverzace vžít, jako by byla reálná. Stejně jako dokážete uvěřit filmovému příběhu či počítačové hře.

5

K dialogům je na webu přichystána textová podpora. Pro každý den zde máte k dispozici přepis rozhovorů, slovníček i gramatické poznámky.

Záleží jen na vás, jak chcete textovou část využít. Můžete se připravit den předem, nebo si jen vyhledat to, čemu jste neporozuměli. Zásadně byste neměli používat texty při samotném telefonování! Efekt naší konverzační telefonické metody by zásadně ztratil na síle.

6

Higgins vás na závěr dne překvapí. Na něco se vás zeptá, něco na sebe prozradí. Máte šanci si vybavit a použít fráze, které už znáte.

Vyzkoušejte si vaši reakci v nečekané situaci, na kterou se nemůžete předem připravit. Vaše schopnost reagovat se v této fázi posouvá na novou úroveň. Máte možnost použít naučené fráze v nové situaci a bez přípravy. Tak jako reálný život nám nedovolí připravit si na vše, co nás potká – tedy alespoň v rámci anglické konverzace.

7

V průběhu dne můžete využívat zpětnou vazbu – nahrávky všeho, co jste v telefonu řekli a slyšeli.

Ve vaší soukromé klientské sekci vám Higgins zpřístupní nahrávky telefonátů ve formátu MP3. Na webu si je můžete přehrát a rekapitulovat si vaše dialogy. Co jste řekli skvěle, co jste mohli říct lépe, co jste mohli říct a neřekli. Nahrávka slouží jenom vám. My ji poslouchat nebudeme, nebudeme vás nijak hodnotit. Nemáme na to čas, a asi by se vám to ani nelíbilo. Hodnocení vašeho výkonu je jen a jen na vás.

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě