Zavřít
E-mail
Heslo
Zapamatovat přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Chcete mít přehled o novinkách a slevách?
Higgins na YouTube

Reference angličtiny pro samouky online

Vždy když na mě někdo spustil anglicky, nezmohl jsem se i přes 8 let studia na víc než "YES" a "NO". Higgins mi pomohl přidat do repertoáru několik stovek nových termínů a hlavně mě naučil se toho prostě nebát. S každým dalším modulem se cítím v anglickém rozhovoru jistěji a jistěji. Higginsi DÍKY!
Martin Kostelník
Higgins – no hlavně mě to bavilo. Užíval jsem si to. Vždycky jsem si dal pozor na to, abych měl na telefonát čas a nikdo a nic mě nerušilo. Třeba kolegové v práci nebo děti doma. Vžil jsem se do rozhovoru, do situace, a zkoušel jsem být Higginsovi partnerem, rovnocenným partnerem. A někdy se mi to i dařilo.
Michal Karas
Jsem už třetím rokem na mateřské a Higgins je pro mě motivace. Mám pocit, že dělám něco pro sebe. Oprašuju, co jsem uměla a dávno zapomněla. Večer, když děti usnou, si čtu na webu slovíčka a gramatiku. Chystám se na další den a těším se, jak dialogy zvládnu. Nebudu mít komplex jít zase do práce.
Hana Hostáňová
Jsem na angličtinu dřevo, tak jsem zkusil Higginse. Začal jsem od začátku, very easy. Opakuju poctivě každou větu, někdy je to na mě moc rychlé, ale nakonec se většinou chytnu. Když ne, podívám se na dialog na web. Uvítal bych, kdybych si mohl večer zopakovat telefonáty, které jsem nestihnul.
Vašek Holub
Šéf nám koupil kurzy jako bonus. I když se považuji v angličtině za docela pokročilou, moc často anglicky nemluvím, tak jsem začala od začátku. Very easy. Bála jsem se, že to bude až moc jednoduché, ale nelituju toho, užila jsem si to. Bezva. V nabídce by mohlo být víc kurzů pro pokročilé a nějaké tématické kurzy.
Lucie Hloušková
Nejdřív jsem byl k Higginsovi rezervovaný. Přesvědčil mne však zájem potenciálních zákazníků. I pak jsem neveřil účinnosti telefonní angličtiny. Při vývoji SW pro Higginse jsem pak prošel několika kurzy. A najednou jsem rozuměl lidem v anglickým filmu nebo recepční v hotelu. Neuvěřitelné - ono to fakt funguje!
Ivo Fišer
Už několikrát jsem začal chodit na kurzy angliny. Vždy mi do toho ale něco příšlo a bylo po předsevzetí. Už jsem nevěřil, že mohu překonat fázi začátečníka. A pak mi děti darovaly Higginse. A ten mi nedovolí zapomenout jít na výuku, vždycky si mě najde a donutí mě chvíli procvičovat mou angličtinu.
Jiří Zámečník
Byl jsem cesťák a v autě jsem trávil hroznýho času. V práci jsem nemohl postoupit výš, protože šéfové jsou v Irsku a já se s nima bál telefonovat. Zachránil mne až Higgins. Za dva měsíce mne rozmluvil tak, že už šéfuju české pobočce. A jsou dny, kdy mám anglických telefonátů více než těch českých.
Miloš Záhora

Mohlo by vás zajímat

Jak to funguje
Vyzkoušejte výuku
+420 210 326 106
(úroveň very easy)
+420 210 326 107
(úroveň easy)
+420 210 326 108
(úroveň medium)
Ceny hovorů odpovídají běžným
telefonátům do pevné telefonní sítě.
Nabídka kurzů
Dárkové poukazy

Kontaktujte nás

Sociální sítě